ICT 4

07. 01. 2008 | † 30. 09. 2015 | kód autora: qCo

Zdravím Vás drazí sousedé, skoro sousedé, skorosousedé mých sousedů i skorosousedů, nepřátele sousedů skorosousedů našich dětí a nakonec bych rád pozdravil i Vás, ktož právě čtete. Jak již nadpis napovídá, dnes přijde již dlouho očekávané, alespoň tedy mnou, pokračování ze serie povídek o ICT.

Hodina ještě ani nezačala a Karel svým buvolo-lachtaním hlasem začal nabalovat jistou slečnu, vedle mme sedící. Chudák Karel utřel nos. Dívka mu dala jasně najevo, že nemá zájem. Karlovi se snížilo již tak nízké ego. Chudák. Nu, v dnešní hodině se věnujeme textovým polím. Tovšak není to, o čem jsem chtěl dnes mluvit, rád bych si s vámi popovídal o tom, že někteří lidé mě osočují, že dělám pravopisné chyby. Je to však jednoduché. Mám svůj vlastní způsob časování, který používám v povídkách, příbězích a dalších slohových útvarů, které můžete vydět na tomto blogu. Nyní se o něj s vámi podělím, avšak dám jen příklad...

Př.: Škola---Půjdem do ŠKOLI! --- utrpení bez utrpení

 

Nu, jdu se věnovat textovým polím. Tak Vám přeji krásné prožití prvního školního týdne tohoto roku 008 a doufám v brzké shledání.

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.