Něco o mě...

07. 12. 2007 | † 30. 09. 2015 | kód autora: qCo
Ahoj holky a kluci, je možné, že se jmenuji Jonathan el Sako. Možná mě znáte ze serialů jako je MASH, Chicago hope nebo Sex ve městě. Dnes jsem si pro Vás nepřipravil žádný film ani serial, ale povídání o mě samotném...

Nuže...můj pseudonym je Hauny nebo jestli chcete - Alfons, pojídač pražených oslů. Svoje pravé jméno zde zveřejňovat nebudu, neboť ho ani neznám, poněvadž mě doma oslovojí pouze Mazej umejt nádobí nebo Jdi vynýst koš...
Nu, co říct dál? Asi by se hodilo říct, že spolodil muž, kterého nazývám otcem a žena, která se nazývá matka. Kupodivu mě slodili ještě předtím, než jsem přišel na svět. Na boží světlo jsem vykoukl na stole, na kterém jsem byl splozen a na kterám mám michodem dnes svou PC sestavu.
Možná by Vás mohlo zajímat, kde jsem vyrostl. Nu, vyrostl jsem s partou syslů na naší syslí famě. Nejbyližší soused je vzdálen pouhých 150 kilometrů, občas zajdem na kávu nebo něco takového, samozřejmě sebou vždy beru svou syslí partu. Když to vezmu kolem a kolem, cítím se tak napůl jako sysel.
Na své hlavě mám velmi bujnou hřívu. Dále jsem vlastníkem jednoho páru uší a jednoho páru hnědých očí. Následují dva jazyk...eee teda dva páry končetin, u nás doma je nazýváme ruce, což jsou končetiny horní, a nohy, což jsou končetiny dolní. Dále jsem obdařen pěti prsty na každé končetině. Na každém prstě mám jeden nehet. Dále mám silnou vrstvu srsti po celém těle, lidé tomu říkají chlupy. V podpaží mám takové množství, že jsem byl schopen udělat si dredy až po kotníky, je to moje chlouba. Lidé na koupališti na mě sice koukají skrze prsty, lae je to rodinná tradice, je to něco jak s tím stolem...již můj děd byl splozen na tom stole, mlj otec a i já jsem byl na tomtéž stole stole. Naše rodina si na tradicích velmi zakládá.
Lidé se mě často ptají, co je moje oblíbené jídlo. . .tak já Vám tedy, přátelé, povím pravdu. Nejraději mám praženého sysla plněného česnekem, kterého mi připraví moje máti. Jelikož máme syslí farmu, tak není problém ulovit dva nebo tři sysly k večeři či k obědu. Dále se mě lidé ptají, jaký je můj oblíbený film. Ačkoliv mám kvůi tomu černé svědomí, musím se přiznat. Je to dokumentární film - Páření syslů afrických. U tohoto filmu často masturbuj...eee tedy pojídám popcorn...
další z často kladených otázek je, jaká je moje oblíbená písnička. Nu, jsou dvě, první je soundtack k dokumentáního filmu Páření syslů afrických a druhá píseň je hraní mojí matky na podomácku vyrobené bubny ze syslí kůže, která je i pro mne nestravitelná.
Jedna z otázek, které mi lidé často kladou, je, co dělám ve volném čase. Nu, ve volném čase se nejraději věnuji sledování dokumentárního filmu Páření afrických syslů nebo poslouchání matinky, jak hraje na podomácku vyrobené bubny z oslí kůže. Dále si rád hraji se sysly na naší syslí farmě, nevěřili byste, jak jsou syslové chytrá a zkoumavá zvířata. Obač mě z toho jejich zkoumání bolí zadnice.

Kdyby jste se chtěli dozvědet něco víc o mích zájmech nebo by Vás zajímalo něco o mojí syslí smečce, nebojte se a napište komentář, na stoprocent odepíši. Nu, loučí se s Vámi Váš polosysel Alfons. Chrocht!

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.