Nedělní odpoledne

02. 12. 2007 | † 30. 09. 2015 | kód autora: qCo

To jsem vám takhle jednou seděl při nedělní odpoledni u své PC sestavy a napadlo mě, že bych mohl napsat článek na svůj blog. Ale na začátek svého článku bych se rád omluvil pravidelným čtenářům mého blogu, kteří marně čekali na další článek ze serie ICT, musím však napsati, že chyba není na mé straně, ale na straně jednoho našeho nejmenovaného pana učitele, který nás vyučuje ICT, protože jsem musel dělat prezentaci svého mobilu, kterou jsem beztak nestihl.


Nu a teď k tomu, co jsem Vám chtěl napsat již předtím, ale zasekl jsem se. Thák....začnu tím, že jsem jednou seděl při nedělní opoledni u své PC sestavy a v tom zazvonil zvonek, jdu vám tedy ke dveřím, ale zapomněl jsem, že na zemi leží mrmle, kterou jsem zapoměl uklidit a uklouzl jsem po ní. Zvedl jsem se. Zvonek zazvonil znovu. Došel jsem ke dveřím zatáhl za kliku a tam sousedka. Sousedka ječela-áááá. Já něvědom, co se děje zaječel jsem taky-áááá. Když v tom jsem si uvědomil, že jsem nahat. Moje chlouba byla příčnnou sousedčina řevu. Zrudnul jsem a zalezl jsem do dveří, které jsem potom ihned zabouchl. Jelikož nebylo nic lepšího po ruce na zakrytí mého rozkroku, vzal jsem si palcovou rukavici. Otevřel jsem dveře a sousedka se se smrtí v očích zkácela na podlahu. Nebyl čas řešit nahotu. Popadl jsem tu postarší dámu ze předu za ramena a postavil jsem jí nohama kolmo k podlaze a tělem vodorovně k mému(tělu i pyji, což jak později zjistíte bylo velmi podatatné) a snažil jsem se jí odnést do horního patra našeho činžového domu z 19. století. V tom vyšel soused. Soused byl asi 65-ti pěti letý gantleman podsaditější postavy. Soused zakřičel: "Co to děláš s mojí ženou ty ouchyle???" Nestačil jsem vydat ani hlásku a sousedka byla v sousedově náruči a já byl vlastníkem modrého monoklu na mém levém oku. Soused neváhal ani minutu, odnesl ženu domů, mě táhl za sebou do svého bytu. Za další minutu zavolal polici s tím, že chytl devianta při činu. Policie byla na "místě činnu" za necelých pět minut, během kterých minut jsem nedokázel přesvědčit souseda, že jsem s jeho ženou neměl žádný poměr. Což mi nevěřil, poněvadž jsem u něj v bytě stále seděl nahatý a jediné, co mě zakrývalo byla palcová rukavice. Policisté mě odvezli na stanici, kde jsem jim musel vysvětlit, že jsem sousedovic ženu neznásilnil a ani jsem se o to nepokoušel, že jsem se jí jen snažil postavit nohama kolmo k zemi a že bylo moje tělo s jejím vodorovně omylem a také, že i můj pyj byl stále vodorovně s jejím tělem a ne kolmo k ní...po několika hodinovém výslechu mne propustili, ale odmítli mne odvézt domů, načež jsem musel jít přes celé město jen s palcovou rukavicí na rozkroku domů. Když jsem přišel domů a šel za sousedy, optat se na stav sousedky(již řádně oblečen),ale zjistil jsem, že jediný svědek, který mohl dosvědčit mou počestnost si nic nepamatuje, což se mě velmi dotklo. Navíc soused odvděčil mou "drzost" ještě jedním řádným monoklem, tentokrát na druhé oko a ještě byl tak zdvořilý, že mi pomohl do bytu kopancem do zadních partií mého těla, což mi velmi cestu po schodech zpříjemnilo...Od té doby se na mě každý v naší liberecké čtvrti Rochlice kouká srkze prsty.

Na závěr bych chtěl říct, že veškerá jména a postavy v tomto článku jsou jen smyšlenkou mé fantazie a dále mohu odpřísáhnout, že při tvoření tohoto článku nebyl zrann žádný člověk ani zvíře. Děkuji za vaší pozornost a předem děkuji i za vaše komentáře.P.S.:Hlasujte v anketě prosim!!

A mimochodem...ten šarmantní muž je pan soused :-D :-Pobrazek

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.